Zawody SW


I Zawody z Okazji Dnia Dziecka w dniu  29.05.2005

 

I   miejsce          Kurdybacha Mateusz

II  miejsce         Hubert Partyka

       III miejsce   Sebastian Pokrywka  

 

 

 

                                                                                                                        

 

 


I Mistrzostwa Stowarzyszenia Wędkarskiego „Amur”w dniu  17.07.2005r.

 

I   miejsce           Waldemar Partyka

II  miejsce           Leszek  Czarny

III miejsce           Krzysztof  Lach

 

 

 


II Zawody z Okazji Dnia Dziecka w dniu  04.06.2006r.

 

I  miejsce           Karolina Woźny

II miejsce           Sebastian Drapała

III miejsce          Patrycja Pogorzelec


II  Mistrzostwa Stowarzyszenia Wędkarskiego „Amurw dniu 25.06.2006r.

 

I   miejsce        Józef Faszczowy

II  miejsce       Jerzy Dołęga

III miejsce       Andrzej Woźny

 


III  Zawody z Okazji  Dnia Dziecka w dniu 03.06.2007

 

I   miejsce       Piotr   Żuk

II  miejsce       Sebastian Kapłon

III miejsce       Witold Pruchnicki

 

 

 


III Mistrzostwa Stowarzyszenia Wędkarskiego"Amur"w dniu 24.06.2007r.

 

I   miejsce    Jakub Całek  

 II  miejsce       Józef Faszczowy

III miejsce       Feliks Pruchnicki


I Zawody Drużynowe o Puchar Przechodni Prezesa SW”Amur”

 

I   miejsce    Koło PZW „Hutnik”Lubaczów

II  miejsce    SW”Amur” Horyniec-Zdrój

 


IV Zawody Wędkarskie z Okazji Dnia Dziecka w dniu 01.06.2008

I miejsce   Piotr Żuk

II miejsce Piotr Wawryniuk

III miejsce Konrad Rżany


 

 

 

 


                     


IV  Wędkarskie Mistrzostwa SW "Amur" w dniu 29.06.2008r.

I miejsce  Feliks Pruchnicki

 II miejsce  Andrzej Woźny 

III miejsce  Tomasz Krzych

 

                        

    

II Zawody Drużynowe o Puchar Przechodni Prezesa SW"Amur"

w dniu 13.07.2008r.

 

I  miejsce  Hutnik Lubaczów

II  miejsce  SW"Amur" Horyniec-Zdrój

 

 

 

 


Dnia 08.02.2008r. na zbiorniku SW"Amur" odbyły się I Podlodowe Zawody Wędkarskie pomiędzy "Hutnik Lubaczów a SW "Amur"Horyniec-Zdrój.

Zwyciężył "Hutnik Lubaczów"

 

 


V Drużynowe Zawody Wędkarskie z Okazji Dnia Dziecka w dniu 31.05.2009r.

I miejsce  Rafał Moskal

II  miejsce Kondrad Rżany

III  Aleksandra Woźny


     Wędkarskie Zawody o Puchar Wójta Gminy z Okazji Dni Horyńca-Zdroju

w dniu 04.07.2009 r.

I miejsce  Tomasz Krzych

II miejsce  Jakub Całek

III miejsce  Jerzy  Dołęga


        Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przechodni Prezesa SW"AMUR"

                  w Horyńcu-Zdroju dnia 02.08.2009 r.

I miejsce  Hutnik Lubaczów

II  miejsce SW "AMUR" Horyniec-Zdrój


 

 

I Międzygminne Spławikowe Zawody Wędkarskie Horyniec-Zdrój 12.09.2009r.

 

 

I miejsce Gmina Lubaczów

II miejsce Gmina Horyniec

III miejsce Gmina Narol

SW"Amur

 imię i nazwisko miejsce  waga
 1. W. Partyka III 2,780
 2. R. Moskal I 3,780
 3. R. Urban  1,520
 4. A. Woźny  1,680
 5. G. Szaganiec VI 2,380
      SUMA  12,150

PZW Hutnik Lubaczów

 imię i nazwisko miejsce  waga
 1. Z. Pęcak V 1,450
 2. K. Suchy  1,120
 3. W. Wicijowski  1,430
 4. W. Kapel IV 2,540
 5. W. Dobanik  2,060
 6. A. Nieckarz II 2,800
    SUMA  12,600

Miejsko-Gminne Koło PZW w Narolu

 imię i nazwisko miejsce waga
 1. M. Łazar  1,610
 2. M. Wilczyński  1,030
 3. W. Wolańczyk  0
 4. P. Pudełko  0
 5. W. Kosek  0
      SUMA  2,640

 


   Wędkarskie Zawody Seniorów "Jesień"

Horyniec-Zdrój dnia 04.10.2009 r.

 

I miejsce  Antoni Nepelski

II miejsce  Feliks Tęcza

III miejsce Andrzej Fiejdasz


VI Spławikowe Mistrzostwa SW " AMUR"

Horyniec-Zdrój 08.08.2010 r.

 

I miejsce  Daniel Rżany

II miejsce  Jerzy Dołęga

III miejsce  Grzegorz Wawryniuk

 


Wędkarski Turniej Trzech Gmin

Horyniec-Zdról - Lubaczów - Narol

22.08.2010 r.

I  miejsce Gmina Lubaczów

II  miejsce Gmina Horyniec-Zdrój

III  miejsce  Gmina Narol

 

 l.p. imię i nazwiskoKoło,klub  sektor punkty
 1. Zbigniew Pęcak Hutnik Lubaczów   I    5440
 2. Bogdan Pęcak Hutnik Lubaczów   I    6440
 3. Bogusław Bernadzki Hutnik Lubaczów   I    3240
 4. Gniewko Greń Hutnik Lubaczów   I    3920
 5. Elżbieta Pęcak Hutnik Lubaczów   I    4380
 6. Antoni Nieckarz Hutnik Lubaczów   I    4780
        Razem   28200
 1. Waldemar Wolańczyk PZW Narol  II   2380
 2. Marcin Łazar PZW Narol  II   3020
 3. Grzegorz Pudełko PZW Narol  II   1360
 4. Marcin Wilczyński PZW Narol  II   2120
      Razem      8880
 1. Józef Kurdybacha Amur Horyniec-Zdrój  III   4340
 2. Stanisław Polak Amur Horyniec-Zdrój  III   3300
 3. Daniel Rżany Amur Horyniec-Zdrój  III   3560
 4. Grażyna Woźny Amur Horyniec-Zdrój  III   3260
 5. Tomasz Krzych Amur Horyniec-Zdroj  III   1180
 6. Jerzy Dołęga Amur Horyniec-Zdrój  III   3180
      Razem   19520

 

 

                    



Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery